Понад 10 мільйонів чоловіків в Україні страждають андрогенної алопецією, широко відомої як облисіння. Ця патологія шкіри голови, пов'язана як з генетикою, так і з гормонами, вражає кожного другого чоловіка до 50 років. Причому це може початися дуже рано: деякі люди починають втрачати волосся у віці двадцяти років.
Віднови втрачене волосся за 1 день за допомогою технології FUE ARTAS
Краще розуміння облисіння також означає більш точне прогнозування випадання волосся, а також зосередження уваги на методах лікування, які уповільнюють його, стимулюють відростання і повертають більш густе волосся.
Андрогенна алопеція у чоловіків


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Наші послуги:

Шокуючий факт: понад 10 мільйонів чоловіків в Україні страждає на андрогенну алопецію, а кожен інший лисіє до 50 років!
Це генетична патологія, яка ще може бути пов'язана з гормонами. Вона має сповільнений ефект, і хтось починає втрачати волосся вже з 20 років!

Андрогенна алопеція
≈95% всіх випадінь волосся
Захворювання волосся, що приводить до підвищеного випадіння волосся, пов'язане з порушенням регуляції функції волосяного фолікула статевими гормонами. Зустрічається як у чоловіків, так і жінок
Рубцева алопеція
травми, опіки, післяопераційні рубці
Лікування рубцевої алопеції залежить від факторів, що її спричинили. Вона може бути наслідком травми або мати генетичні причини. Індивідуально застосовуються як медикаментозні засоби, так і хірургічна терапія
Тракційна алопеція
трихотіломанія та сильно затягнуте волосся
Під час тракційної алопеції випадає волосся на скронях та на лобі через зовнішню травматичну дію на волосяний фолікул. Причини: часте смикання волосся, неправильне розчісування, надто тугі зачіски.
Корекція лінії
корекція передньої лінії росту волосся
Лінію росту волосся можна відкоригувати методом трансплантації, не залишаючи шрамів, і створити нову форму, яка максимально поєднується з контуром обличчя. Лінія росту волосся – запорука гарної зачіски!
Розрізняють фази циклу волосся:
Фаза телогена зазвичай становить 6% до 8% від всіх волосся. Ця фаза триває всього кілька місяців. При цьому волосяний фолікул повністю знаходиться в стані спокою. Потім, виштовхує новим волоссям, волосся в фазі телогена в кінцевому підсумку випадають. Зазвичай кожен день випадає від 25 до 100 телогенового волосків ... і це абсолютно нормально.
Структура волосся
Фолікулярна одиниця - це набір, що складається з стебла одного або декількох волосся, сальних залоз, м'язи-арректора (тієї, яка піднімає волосся, коли у нас з'являються мурашки по шкірі), цибулини (або кореня), кожного сосочка, що містить крихітні кровоносні судини, які живлять клітини і сам фолікул, цей невеликий кишеню, в якому беруть початок один або кілька волосин.
Облисіння: розуміння циклу волосся
Волосяні фолікули виробляють волосся, і вони виробляють волосся протягом всього нашого життя. У людини тривалість життя кожного волоса складає близько 3 років і складається з декількох етапів. Це називається циклом волосся: народження, життя і смерть (падіння). Таким чином, випадання певної кількості волосків за день - цілком нормально.
Фаза зростання або «анаген», який триває від 2 до 6 років, в залежності від індивідуальних особливостей. Це активна фаза, під час якої клітини волосяного покриву швидко діляться. У фолікулі утворюється новий волосся, що витісняє з нього старий. На цьому етапі наші волосся росте приблизно на 1 сантиметр на місяць.
Фаза катагена гораздо короче фаза деградации - около 2 до 3 недель , едва - во время которой волосы больше не растут. Корень начинает отрываться. Этот переходный этап касается примерно 3% волос на нашей голове.
Андрогенетична алопеція: як розпізнати
Гормон, участвующий в облысении, - это тестостерон, а точнее ДГТ, который является своего рода естественным побочным продуктом тестостерона, который есть у всех - мужчин и женщин. Это половой гормон, который способствует росту волос, увеличению мышечной массы, фертильности и т. Д. Однако не все одинаково реагируют на ДГТ, поэтому у некоторых мужчин появляется облысение, а у других - нет. Действительно, у генетически предрасположенных субъектов ДГТ начнет атаковать волосяной фолликул.
Для чоловіків дуже характерно випадання волосся через облисіння (або андрогенної алопеції): волосся починає стоншується, віскі розширюються, а лінія волосся відступає (розширюється чоло). Це також впливає в більшій чи меншій мірі на верхню частину черепа, яка поступово стоншується. Обласна - це прогресуюче захворювання, і в залежності від випадку втрата може бути дуже швидкою.

Що впливає на появу рубцевого облисіння?

Гормон, участвующий в облысении, - это тестостерон, а точнее ДГТ, который является своего рода естественным побочным продуктом тестостерона, который есть у всех - мужчин и женщин. Это половой гормон, который способствует росту волос, увеличению мышечной массы, фертильности и т. Д. Однако не все одинаково реагируют на ДГТ, поэтому у некоторых мужчин появляется облысение, а у других - нет. Действительно, у генетически предрасположенных субъектов ДГТ начнет атаковать волосяной фолликул.
Волосяной фолликул запрограммирован на выполнение от 25 до 30 циклов в нашей жизни. Андрогенная алопеция ускорит цикл волос: волосы не успевают вырасти и быстро найти себя в фазе телогена. Со временем фолликул истощается и больше не может производить новые волосы.
Причини втрати густоти волосся області голови можуть бути різними - від спадковості до посттравматичних випадків.
Трансплантацію волосся бороди проводиться інноваційним методом FUE (Follicular Unit Extraction). Лікар-трансплантолог вилучає найміцніші волосяні фулікули з потилиці та імплантує їх у необхідну ділянку вусів чи бороди.
Трансплантація бороди
Це малоінвазивна та безболісна процедура, яка проводиться під місцевою анестезією.
Реабілітаційни період після трансплантації триває декілька днів, а от результат ви отримуєте на все життя. Пересаджене волосся виглядає натурально та візуально не вирізняється.
Етапи облисіння у чоловіків
">">Проте, як можна раніше подбайте про випаданні волосся через андрогенної алопеції, щоб зберегти волосся якомога довше. Оскільки після того, як фолікули виснажуються, а область повністю позбавлена волосся, трансплантація волосся - єдиний спосіб знайти більш густе волосся.

У клініці Hair by Skin Clinic доктор Бланшар, дерматолог і фахівець по волоссю, зустріне вас на консультації і порекомендує найкращий план лікування для боротьби з випаданням волосся.
Їх сім. На першому етапі втрата практично непомітна. Нарешті, залишається тільки корона з волосся (корона Гіппократа) ззаду і з боків, інша частина черепа залишається повністю лисою.

Не всі чоловіки з андрогенної алопецією втрачають все волосся. За словами Гамільтона, майже 60% чоловіків старше 50 досягають стадії 5-7.
Як лікувати рубцеве облисіння?
Сьогодні миноксидил 5% є одним з визнаних препаратів для лікування облисіння за чоловічим типом. У вигляді лосьйону або піни наноситься щодня і місцево на уражені ділянки. Його можна купити в аптеці без рецепта.
Миноксидил спочатку був судинорозширювальну засобом, використовуваним при лікуванні високого кров'яного тиску, одним з побічних ефектів якого є ріст волосся. Оскільки облисіння - це патологія, яка існує вже давно, дослідники розробили продукт, який використовує цю молекулу для лікування випадіння волосся.
Яка вартість процедури?
Вартість процедури залежить від ступеня облисіння та бажаного результату. 1 графт = €1,20 - €2,20 в грн по курсу НБУ.

Перша консультація в MHT CLINIC безкоштовна. На нашому першому знайомстві ми зможемо визначитися з бажаним виглядом волосся та порахувати приблизну вартість процедури.
Чи буду я відчувати біль?
На початку процедури проходить введення анестезії в необхідну зону. Після цього пацієнт не відчуває жодного болю. Тож єдиним дискомфортним моментом є кілька ін'єкцій на самому початку процедури.

В процесі трансплантації пацієнт знаходиться у повному комфорті та розслабленому стані, тому нерідко засинає.


Як довго триває операція та реабілітація?
В середньому операція триває від 3 до 6 годин, залежно від обсягу роботи та складності трансплантації. Протягом наступних 2-3 днів можливе носіння пов'язки в області вилучення волосся для швидкого загоєння мікротравм.

Процедура проходить амбулаторно, протягом одного дня. На наступний ранок після процедури необхідно прийти в клініку на огляд і перев'язку.
Чи є гарантія, що волосся не випаде знову?
Перед операцією пацієнти здають аналізи крові, за результатом якого ми можемо виключити протипоказання та захворювання, які впливають на якість процедури.

За відсутності останніх, волосся, що трансплантується, не випадає і ось чому:- придатні для трансплантації графти забираються з потиличної зони, вони не схильні до дії гормону дигідротестостерону, який провокує андрогенну алопецію;

- дотримуючись регламенту проведення процедури трансплантації волосся та розуміючи медичну складову процесу, можна упевнено заявляти, що дане волосся не випаде після трансплантації.


Що відбувається з донорською зоною (потилицею) після операції?
Технологія ARTAS дозволяє проводити процедуру з мінімальною інвазивністю, тож ви можете спостерігати тільки невеличкі червоні крапки протягом 2-3 днів.
Наші спеціалісти
Важливо не допускати розвитку захворювання та контролювати процес облисіння на ранніх етапах. У нашій клініці вам допоможуть виявити облисіння у його початковій стадії:
Медсестра
Євгенія Колузанова
Медсестра
Марія Хома
Медсестра
Оля Ященко
Наші контакти
Філіали клініки наразі представлені в місті Києві та у Львові
10:00 – 18:00 (Пн - Пт)
MHT CLINIC
79017, Львівська обл., місто Львів, вул. Карла Мікльоша 27, оф. 121 (р-н Арена Львів)
Заповніть дані для запису на безкоштовну консультацію
Завжди будемо раді допомогти вам у нашій клініці Men's Hair Transplantation Clinic!