Технологія майбутнього з неймовірним минулим.

APTOS – це революційна методика ліфтингу, яка покращує якість шкіри обличчя і тіла.
Ниткові методики APTOS
Нитки, які викорстовуються в даній методиці є проривом у косметології. Вони забезпечують ефект омолодження, стимулюють вироблення власного колагену і сповільнюють процеси старіння в тканинах. Часто, нитки виправляють вроджені дефекти будови обличчя, асиметрію, усувають наслідки неврологічних захворювань, важких травм.
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Ліфтинг обличчя
Ниткові продукти APTOS в першу чергу направлені на досягнення ефекту ліфтингу. Особлива конфігурація насічок на нитках APTOS позволяє переміщувати м'які тканини і фіксувати їх у естетично вигідному положенні. Висока ефективність та безпечність APTOS досягається завдяки унікальній методиці імплантації, які розроблені з розрахунком векторних рухів мімічних м'язів і топографії небезпечних зон на обличчі.
АРМІРУВАННЯ обличчя і тіла
Нитки APTOS ефективно використовують для профілактики птозу, для амірування м'який тканин обличчя та тіла жінок і чоловіків різного віку. Унікальний склад ниток із сополімера L-лактида з Е-капролактоном забезпечує покращення якості шкіри за рахунок стимулювання виробітку колагену 1-го і 3-го типів. Всі продукти APTOS безпечні та сумісні з організмом людини, тому ризик виникненню будь-яких алергічних реакцій рівний нулю.
Методи APTOS можуть бути використані в пластичній та естетичній хірургії. APTOS активно використовується для відновлення асиметрії обличчя при пошкодженні нерва обличчя, а також видалені видимих вроджених недостатків і деформації, які виникли в результаті нещасних випадків.
Спеціально розроблені методики APTOS дозволяють проводити корекцію локальних проблемних зон на тілі. В складі коректуючих ниток міститься поліпропілен - матеріал, який застосовується в медицині більше 50 років і доказав свою безпечність.
Особливості ниток APTOS
В асортименті ниток APTOS — нитки для ліфтингу обличчя, армування обличчя та тіла, корекції обличчя та корекції тіла.
Нитки бувають: гладкі, з насічками, нитки-пружини, виті нитки. Кожен вид відповідає за певну зону тіла та обличчя.
Нитки APTOS поділяються на ті, що розсмоктуються, та ті, що не розсмоктуються.
Ті, що розсмоктуються, складаються з сополімеру L-лактиду та B-капролактону. Вони формують колагеновий каркас у шкірі, після чого поступово біодеградують. Ефект після використання розсмоктувальних ниток зберігається до 2 років. Нитки, що не розсмоктуються, вироблені з поліпропілену та залишаються у шкірі.
Ефект після використання не розсмоктувальних ниток зберігається до 5 років. Після цього потрібна корекція.

Як працюють нитки APTOS?

Підтяжка обличчя та тіла нитками користується популярністю серед чоловіків та жінок різного віку. Процедура є абсолютно безпечною з мінімальними больовими відчуттями. А найголовніше - вам потрібен лише один сеанс на 2 чи 5 років, в залежності вид виду ниток.
Завдання ниток APTOS – сформувати міцний колагеновий каркас у шкірі. Ниткова основа піднімає і підтримує тканини, роблячи шкіру пружною, запобігає зморшкам і провисанню. До 2-х місяців після процедури навколо ниток йде процес утворення нових колагенових волокон, тому ефект омолодження посилюється.
Наші спеціалісти
Важливо не допускати розвитку захворювання та контролювати процес облисіння на ранніх етапах. У нашій клініці вам допоможуть виявити облисіння у його початковій стадії:
Медсестра
Євгенія Колузанова
Медсестра
Марія Хома
Медсестра
Оля Ященко
Наші контакти
Філіали клініки наразі представлені в місті Києві та у Львові
10:00 – 18:00 (Пн - Пт)
MHT CLINIC
79017, Львівська обл., місто Львів, вул. Карла Мікльоша 27, оф. 121 (р-н Арена Львів)
Заповніть дані для запису на безкоштовну консультацію
Завжди будемо раді допомогти вам у нашій клініці Men's Hair Transplantation Clinic!