Випадіння волосся через трихотіломанію, як із цим боротися?

Випадіння волосся через трихотіломанію, як із цим боротися?

Випадання волосся проявляється у багатьох формах і може відбуватися з різних причин. Сьогодні ми розглянемо трихотілломанію, те, як воно викликає випадання волосся, і що ви можете зробити, щоб спробувати стимулювати відростання волосся.

Що таке трихотілломанія?

Трихотілломанія – це розлад контролю імпульсів, пов’язаний з нав’язливим висмикуванням волосся. Це психологічний стан, у якому людина неспроможна встояти перед виконанням певної дії, у разі висмикування волосся. Трихотілломанія, часто спричинена стресом та депресією, часто зустрічається у підлітків і може залишати залисини на шкірі голови, відсутні брови, вії чи волосся на тілі.

Чи можна зупинити трихотілломанію?

Трихотілломанія – це розлад, а це означає, що для більшості людей ви не можете просто перестати смикати себе за волосся – це те, що може зайняти деякий час та зусилля, щоб зупинити це. Стан може не тільки впливати на волосся, але також може викликати у пацієнта негативні почуття, у тому числі почуття провини, і часто пов’язане з тривогою, і пацієнти часто перестають смикати себе за волосся, коли його видаляють зі стресового середовища.

Якщо ви страждаєте на трихотілломанію, рекомендується звернутися за допомогою до терапевта, який допоможе вам перестати смикати себе за волосся. Якщо вам вдасться зупинити це раніше, ваше волосся знову відросте, як зазвичай. Однак у більш важких випадках або у тих, хто занадто довго не звертався за допомогою, можуть бути області випадання волосся, для відновлення яких потрібна допомога.

Чи можете ви допомогти з повторним зростанням трихотілломанії?

Як згадувалося вище, не всім потрібно дивитися на лікування або поради щодо зростання волосся для лікування трихотілломанії – для деяких, якщо їх виявити досить рано з правильною допомогою від вашого лікаря, ви можете зупинити висмикування волосся, і ваше волосся відросте природним чином і розвиватиметься нормально . зростання волосся відновиться.

Для людини, яка страждає на трихотілломанію, важливий розпорядок дня, він може зняти тривогу, що може сприяти зниженню напруги – у розпорядку дня є кілька кроків, які можуть сприяти відновленню зростання, наприклад;

  • Приймання добавок для шкіри та волосся, таких як біотин, може стимулювати ріст, зміцнюючи волосся від коріння.
  • Використання ефірних олій, таких як лаванда, може допомогти зробити вії сильнішими та густішими.

Ви можете стимулювати шкіру голови, регулярно масажуючи її, що також допоможе вашим пальцям залишатися активними та зменшить бажання смикати за волосся.

Браслет або спіннер – чудові аксесуари, які допоможуть вашим рукам бути зайнятими, а також полегшать відчуття того, що ви смикаєте себе за волосся.

Якщо ви вже зв’язалися зі своїм лікарем і вам вдалося зупинити висмикування волосся, але ви відчуваєте, що зростання волосся не починається, ви можете записатися на безкоштовну консультацію, на якій один з наших фахівців з випадіння волосся може подивитися на ваш поточний стан волосся і попрацювати над ним обговоримо з вами ваш план лікування. Це може бути будь-що, від лікування випадання волосся до пошуку варіантів відновлення, таких як пересадка волосся.