Що можна і чого не можна робити після пересадки волосся?

Що можна і чого не можна робити після пересадки волосся?

Вибір пересадки волосся є важливим рішенням; вам потрібно не тільки подумати, чи підходить вам цей варіант, але й переконатись, що ви захищаєте свої інвестиції. Зрештою, останнє, що ви хочете, це виявити, що ваше волосся в кінцевому підсумку виглядає не краще після того, як ви витратите час і гроші на пересадку волосся.

Щоб допомогти вам переконатися, що ви даєте пересадці волосся найкращі шанси, ось що можна і чого не можна робити після пересадки волосся, про що вам слід пам’ятати.

Мінімізуйте фізичну активність

Протягом 14 днів після пересадки волосся ви повинні стежити, щоб ви не займалися фізичними вправами та не робили нічого надто напруженого. Ви повинні намагатися відпочивати якнайбільше. Протягом першого тижня після трансплантації ви повинні намагатись звести свою активність до мінімуму. Це означає, що вам не слід займатись спортом. Поки ви можете бути активними, ви не повинні надто підійматися чи нахилятися.

Слідкуйте за доглядом

Після пересадки волосся лікар видасть вам індивідуальний документ щодо подальшого догляду. Ви повинні зробити все можливе, щоб дотримуватися цих інструкцій. Вони тут, щоб допомогти гарантувати, що ваш трансплантат приживеться і ваші результати будуть найкращими. Якщо у вас виникнуть питання після того, як ви залишите клініку, ви можете зв’язатися з нами у будь-який час.

Завжди ретельно мийте волосся

Ви можете мити волосся після пересадки; насправді, це гарна ідея видалити кров або струпи з вашої шкіри. Тим не менш, ви не повинні тягнути або терти занадто сильно, оскільки це може виправити положення пересадженого волосся і може призвести до збільшення часу загоєння. У вашому документі для догляду ми порекомендуємо найкращий шампунь для миття волосся після пересадки волосся.

Намагайтеся правильно харчуватися

Правильне харчування – чудовий спосіб залишатися здоровим та відновлюватися. Правильне харчування також допоможе зберегти волосся у хорошому стані в майбутньому. Ви повинні переконатися, що у вас є збалансована дієта, багата на поживні речовини.

Подумайте про свою позу для сну

Ви повинні переконатися, що ви спите з піднятою головою після трансплантації. Це робиться для зменшення набряку, тому вам не потрібно турбуватися про підвищення тиску. Ваша голова має бути піднята приблизно до 45 градусів, а це означає, що вам потрібно мати багато подушок, або вам потрібно знайти альтернативу сну на своєму ліжку.

Головне правильно доглядати за собою і своїм новим волоссям. Таким чином, ви не тільки почуватиметеся краще під час одужання, але й задоволені фантастичними результатами пересадки волосся.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про пересадку волосся або про одужання, зв’яжіться з нами для безкоштовної консультації щодо пересадки волосся.