Чи можна пересадити волосся з чужого тіла?

Чи можна пересадити волосся з чужого тіла?

Коли справа доходить до пересадки волосся, ми отримуємо багато різних питань про те, як працює процедура і на які результати може очікувати пацієнт. Сьогодні ми збираємося поринути в одну з найпоширеніших тем, про яку нас запитують, — пересадку волосся з використанням чужого волосся. Чи це можливо? Нижче ми розглянемо все, що вам потрібно знати.

Як працює стандартна пересадка волосся FUE?

Трансплантація волосся FUE – це революційна форма відновлення волосся, доступна в даний час, що забезпечує найбільш природні результати.

Лікування полягає у пересадці окремих фолікулів, зазвичай від 1 до 4 волосся під місцевою анестезією. Процедура екстракції використовує мікрохірургічний інструмент отримання фолікулів діаметром від 0,6 до 1,0 мм. Розмір інструменту та техніки залишають мінімальні шрами, майже невидимі неозброєним оком.

Потім волосяні фолікули досліджують та готують під мікроскопом до трансплантації. Ваш лікар буде використовувати спеціальну мікрохірургічну голку, щоб пронизати ділянку шкіри голови, куди будуть вставлені трансплантати. Потім ваш лікар змішає волосся, вставивши трансплантати під кутом і щільністю, що відповідають вихідному волоссю. Це дозволяє волоссю імітувати природний та реалістичний малюнок волосся.

Чи можна використовувати чуже волосся для пересадки волосся?

Чи може хтось ще пожертвувати волосся для моєї пересадки — питання, яке ми отримували кілька разів, і коротка відповідь — ні, це не те, що ми рекомендували б. Коли люди думають про трансплантацію, вони думають, що донор для пересадки волосся можливий, лікарі можуть пересаджувати органи, чому вони не можуть пересаджувати волосся?

Пересадка волосся з використанням чужого волосся була б майже неможлива. При пересадці волосся використовується тільки ваше власне волосся на тілі через проблеми сумісності. Тому лікар не використовуватиме волосся іншої людини, щоб уникнути відторгнення донорського волосся реципієнтом і запобігти майбутнім інфекціям.

Якщо ви використовуєте чуже волосся, ваше тіло автоматично сформує імунну відповідь і відкине чуже волосся, що може призвести до інфекцій, і волосся не зростатиме знову, що зробить пересадку волосся невдалою.

Чи можна використовувати волосся на тілі для пересадки волосся?

Між волоссям на голові та тілі є деякі відмінності, через які пересадка волосся може виглядати неприродньо, а в деяких випадках взагалі не вийде. Є низка питань, які включають:

  • Різна структура волосся на голові та тілі
  • Використання процесу видалення волосся на тілі
  • Несумісність волосся на голові та тілі
  • Випадання волосся через два-три роки після процедури

Як правило, волосся на тілі має нижчу якість, ніж волосся на голові, тому що текстура волосся на голові однорідніша, ніж на тілі. Коли справа доходить до пересадки волосся, ступінь сумісності дуже важливий для отримання хорошого результату, а волосся на тілі не має нічого спільного зі шкірою голови.

Імовірність успіху пересадки волосся з використанням волосся на тілі набагато менше, ніж волосся на голові. Основна причина цього в тому, що волосся на тілі не так здорове, як волосся на голові, а це означає, що не все волосся приживається.

У зв’язку з цим рекомендується не використовувати волосся на тілі для пересадки волосся.

Як слід пересаджувати волосся методом FUE?

Традиційно при пересадці волосся, волосся беруться тільки з іншої ділянки шкіри голови. Через це деякі пацієнти не можуть пересадити волосся через відсутність донорського волосся. Використання волосся на голові забезпечує найкращі та найбільш природні результати, оскільки пересаджене волосся має той же зовнішній вигляд і характеристики, що і ваше натуральне волосся.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про процедури пересадки волосся, будь ласка, зв’яжіться з нами для безкоштовної консультації.