Чи допоможуть пробіотики у лікуванні алопеції?

Чи допоможуть пробіотики у лікуванні алопеції?

Ми всі хочемо, щоб наше волосся виглядало здоровим і якомога пишнішим і привабливішим. Однак реальність для більшості така, що, незважаючи на всі наші зусилля, бувають моменти, коли наше волосся просто не в кращому вигляді.

Існує безліч різних причин випадання волосся як у чоловіків, так і у жінок, включаючи стрес та тривогу, гормональні проблеми та хвороби. Багато людей постійно шукають на ринку найкращі засоби від випадання волосся.

Ліки від випадання волосся є величезним ринком, проте багато людей звертаються до натуральних продуктів для волосся, щоб спробувати вирішити свої проблеми з випадінням волосся. Сьогодні ми поговоримо про пробіотики і про те, чи можуть вони допомогти при випаданні волосся.

Що таке пробіотики?

Пробіотики – це живі бактерії та дріжджі, які корисні для організму і в основному використовуються для покращення роботи травної системи та підтримки здоров’я кишківника. Зазвичай вважається, що ці типи мікробів викликають хвороби, але організм сповнений бактерій як хороших, так і поганих. Проте пробіотики відомі як «хороші» бактерії.

Вважається, що пробіотики працюють, допомагаючи замінити «хороші» бактерії в організмі, коли вони губляться, наприклад, при прийманні антибіотиків, вони можуть допомогти їх змінити. Якщо ви приймаєте їх регулярно, вони допомагають збалансувати добрі та погані бактерії, щоб ваше тіло працювало так, як має бути.

Чи можуть пробіотики допомогти при випаданні волосся?

Допомагаючи вашому тілу збалансувати хороші та погані бактерії, організм може реагувати різними способами, і деякі з цих змін можуть дійсно допомогти вашому волоссю. Ось кілька способів, якими пробіотики можуть допомогти при випаданні волосся.

Вважається, що пробіотики можуть допомогти у боротьбі із запаленням шкіри, яке є звичайною реакцією на стрес, який, хоч і тимчасовий, є відомою причиною випадання волосся. Пробіотики також знижують рівень стресу та тривоги, знижуючи рівень гормону стресу кортизолу в організмі.

Пробіотики допомагають збільшити вивільнення протизапальних Т-клітин, які покращують роботу імунної системи, борючись із шкідливими мікробами, вірусами та бактеріями. Недолік цих клітин може призвести до зниження припливу крові до фолікулів, що згодом може призвести до таких станів, як алопеція.

Гормональний дисбаланс є ще однією причиною випадання волосся, переважно у жінок. Пробіотики допомагають утворити слизову оболонку кишківника корисними бактеріями, які можуть поліпшити функцію щитоподібної залози, а також підвищити метаболізм. В результаті це може допомогти збалансувати гормони та прискорити ріст волосся.

Чи допоможуть пробіотики росту волосся?

Хоча пробіотики мають ряд різних властивостей, що надають позитивний вплив на організм, що, у свою чергу, може призвести до більш здорового волосся, вони не можуть сприяти зростанню волосся, що вже випало.

Пробіотики – відмінний варіант для тих, хто хоче зберегти здорове тіло і мати здорове волосся, проте воно не творить чудес і не викликає більшого росту волосся.

Якщо вам потрібна додаткова інформація щодо лікування випадання волосся, будь ласка, зв’яжіться з нами сьогодні для безкоштовної консультації.
MHTClinic завжди готова проконсультувати вас з приводу стану вашого волосся та їх лікування.